Make your own free website on Tripod.com

با توجه به خلالوشی که در ایران در سال 57 هجری شمسی پیش آمد و نیروهای مختلفی که قالباً عقب مانده، مرتجع، خشونتگرا, تندرو و خیانت پیشه حزب اللهی، کمونیست و مجاهد  و غیره بودهند و با حمایت های پشت پرده بین المللی توانستند در ایران حکومت پیشین رو سرنگون کنند و حکومت  جمهوری اسلامی را سر کار بیاورند

و بعد از اینکه حزب اللهی ها در نهایت توانستند بقیه طیف ها را با سرکوب و قتل عام و جنایات متعددی که لازمه هر انقلابیست و کاملا قابل پیش بینی بوده است از صحنه خارج کنند و خودشون بر مسند قدرت بنشینند و بر اثر حماقتها و بی لیاقتیهای دانشمندان و علمای اسلام توانستند با موفقیت تمام به ویرانی روابط خارجی ایران بپردازند تا جایی که به سفارت کشورهای خارجی حمله کردند و گروگان گرفتند و سایر وحشیگریهایی که انجام دادند، سر انجام کشور مارا با یک جنگ خانمانسوز در مقابل کل دنیا قرار دادند و این جنگ رو که میتونست دو سال باشه و به دلیل آرزوی فتح عراق و اسرائیل و با شعار اینکه راه قدس از کربلا میگذره، به هشت سال کشوندند و سبب کشته شدن هزاران انسان و سایر ضرر هایی که بر پیکر ایران وارد شد شدند و بعد از آنهم بچاپ بچاپ و دزدی و ادامه راه حماقت رهبر پیشین، نمایندگی اقا امام زمان و در نتیجه خداوند سبحان به آقای سید علی خامنه ای رسید و دفتر ایشون به دفتر نمایندگی پروردگار بر روی زمین تبدیل شد و اوضاع تا بدانجا ادامه یافت که حال همگان شاهد آن هستیم...

ما نیز مانند سایر انسانهای آزادیخواه و باشرف دیگر که تعداد بیشماریشان به دست سربازان آقا امام زمان در زندانهای نظام آقا امام زمان کشته شدند و میشوند، نیاز را به یک تغییر و تحول احساس کرده ایم و سالهاست که برای آزادی میهنمان در حد خودمان تلاش میکنیم و به شرایط فعلی قانع نیستیم و خود رو شایسته یک حکومت والاتر از حکومت عرب پرستان و جاهلان و آدمخواران اسلامگرا میدانیم، ما سزاوار آن هستیم که مثل جوانان هر مملکت دیگری در کشور خودمان حق بیان نظرات خودمان و مخالفت با نظرات مخالفین رو داشته باشیم...

اما ما هم مانند عده زیاد دیگری که پا را از یک ناراضی بودن و غر زدن صرف فراتر گذاشته ایم، سعی کردیم اندکی عمیق تر به کشورمان و مردمش نگاه کنیم، و ببینیم مشکل اصلی در ایران چیست؟ اولین چیزی که در مقابل گوهرهایی همچون حقوق بشر، دموکراسی، مدرنیسم، مدنیست، قانون گرایی، کثرت گرایی  در این مملکت ایستاده چیست؟! مرز مشترک میان این حدودا 60 کشور مسلمان چیست که یکی بدبخت تر، فقیر تر، عقب مانده تر و وحشی تر از یکدیگرند چیست؟! دلیل اینکه خوار میانه در طی 1400 سال از مهد تمدن و پیشرفت تبدیل به مهد عقب ماندگی و جهالت و دیکتاتوری شده چیست؟

با کمی درایت و ریز بینی به این نتیجه رسیده ایم که مشکل این مملکت و مردمانش جهل و حماقتیست که اسلام برای آنان میاورد و آخوند ها و آدمخوارها با استفاده و نه سوء استفاده از همین حماقت و جهالت است که بر پشت این ملت سوارند... گویا کاربرد دین و خرافات این است که اشخاصی همچون حضرت امام خمینی (قدس) خود را واسطه و نماینده بین بنده و معبود قرار بدهند و آیت الله و حجه الاسلام و ثقه الاسلام و پاپ و خاخام و اسخف و برهمن و موبد و کشیش و شوند و این بازی بازی قدرت و خشونت است نه بازی عرفان و زرافت ها و زیبایی های روحی، چنانچه ادعایش را دارند.

و گویا ملت های دیگر نیز با رهایی از همین بندهای حماقت و جهالت بوده است که به آ نجا رسیده اند که امروز رسیده اند و گویا این راهیست که ما نیز باید برویم!

این بود که خلاصه دیدیم در کنار انتظارات و مخالفت های سیاسی باید دست به کار ارتقای فرهنگ و رشد فرهنگی مردممان نیز بشویم و پوچ بودن و خرافی بودن اسلام و مبانیش را برایشان روشن کنیم همانطور که پیش از ما افراد زیادی همچون کسروی، آخوند زاده، میرزا آقاخان کرمانی و ده ها شخص دیگر که در لا بلای برگهای تاریخ پلید و زشت اسلام به ناحق و ناجوانمردانه سر بریده شده اند و مسلمانان بر روی جسدشان الله اکبر پرت کرده اند بپردازیم تا این جرسومه فساد و سرطان فرهنگی یعنی اسلام رو از ذهن مردمان خردمند پاک دهیم... ویروس اسلام در میان ماها رشد کرده و جامعه ما امروز سخت به اسلام زدایی و خرافه زدای نیاز داره که برابر خواهد بود با جهل زدای و آخوند زدای و عقب ماندگی زدایی، دقیقاً همونطور که دوستمون اشاره کردند ما باید این مبانی حماقتی که ایشون اسمشون رو گذاشتن عقیدتی رو از بین ببریم تا به آن گوهرهای یافت شده برسیم... بنابر این مشکل ما آخوند و ملا نیست، آخوند و ملا خودشون معلول مشکل بزرگتری هستند و اون مشکل بزرگتر اسلام است! یا، ما به ذات خود نداریم هیچ عیب، هر چه عیب است از اسلام است!

در میان موهومات و جو سازی هایی که دوستمون مطرح کردن یک نکته هم بود در مورد اینکه اینها برداشت خودشان از قرآن رو نقد میکنند و اصل اسلام این نیست، خوب باید دید اصلا اسلام چیست؟ ما فکر میکنیم اصل اسلام کتاب تازینامه است و هرچه نقد میکنیم و ایراد میگیریم از خود این کتاب قصه کم کیفیت میگیریم، ولی به هر حال شما هر وقت از چیزی صحبت میکنید و یا آنرا توصیف و یا نقد میکنی درک خودتون رو دارید از اون چیز توصیف و نقد میکنید و در موردش صحبت میکنید و این یک چیز طبیعیه و نمیشه بصورت اشکال کار ما مطرحش کنید، ولی ما تمام تلاشمون اینه که در واقع همان اصل اسلام یعنی تازی نامه رو نقد کنیم و ثابت کنیم که پوچ، تو خالی، کم کیفیت، پر از اشکالات و اراجیف است...  با سپاس از اینکه گوش دادید و با آرزوی پیروزی، شاد باشید.