Make your own free website on Tripod.com
انديشه های حضرت امام خمینی (قد قد)

 

 

اين تاپيك گوشه اي از آنچه از امام راحل و انديشه هاشون مانده بررسي خواهم كرد..

به دليل اينكه انديشه هاي حضرت امام جنبه سكسي داره، لطف كنيد اگر زير 18 سال هستيد اين تاپيك رو نخونيد.

اگر مشكل قلبي داريد هم لطف كنيد اين تاپيك رو نخونيد چون بد جور تكان دهنده و هيجان انگيز خواهد بود.

منابعي كه از اونها استفاده خواهد شد

وبسايت شبنامه
http://www.shabnameh.org/index.htm

رساله حضرت امام
http://www.zolfaghar.com/ahkamkho01.htm

بخش انقلاب اسلامي سايت بي بي سي
http://www.bbc.co.uk/persian/revolution
ويژگيهاي حضرت امام خميني رحم الله فيها خالدون (صلوات) اين بود كه شخصي دهاتي بودند و لحجه ايشون داد ميزد كه با گاو و گوسفند ميچرخيده است.. اين به تنهايي جرم نيست.. اما همين ويژگي ايشون سبب شده بود كه هر چي از دهان مباركشان در مي آمد ميگفتند و كلاس كارشون بسيار پايين بود.

بعيد ميدانم شما هيچ سياستمداري را بيابيد كه مثلا بگويد "آمريكا هيچ غلطي نميتواند بكند" يا با زير شلوار به ديدار فرستادگان خارجي برود.. به هر حال سياست يك ادب و احترامي رو ميطلبه و فرد نفر اول يك مملكت نبايد اينقدر بي كلاس و ضايع باشه..
اما بازهم اين خودش چندان عيب نيست..


اما زيركي و بي حيايي ايشون از مقايسه حرف هاشون قبل از ورود به ايران و بعد از ورود به ايران پرواضح ميشه.. و همين مقايسه نشون ميده كه چگونه ايدئولوگها وقتي هنوز قدرتي ندارند، زيبا ترين حرفهارا ميزنند و دموکرات ترين افراد هستند اما و وقتي با قدرت خانم همخوابگي ميكنند تبديل به چه جانوران درنده اي ميشوند.

SQL
اينها براي تحميل قدرت خودشان تشبث ميکنند به يک عده چماق بدست.
زير سايه چماقها ميخواهند زندگي کنند. ما حکومتي ميخواهيم که براي اينکه يکدسته ميگويند مرگ بر فلان کسي آنها را نکشد.

امام خميني رحمت الله عليه
12 آبان ماه 1357
پاريس

SQL
اين جنايتکارها که در بازداشت هستند، متهم نيستند بلکه جرمشان محرز است
بايد فقط هويت آنها را اثبات کرد بعد آنها را کشت. اصلا احتياج به محاکمه آنها نيست. هرگونه ترحمي درباره آنها مورد ندارد ما معتقديم که مجرم اصولا محاکمه ندارد؛ بايد اورا کشت


امام خميني (قدس و مكه)
9 تير ماه 1359


user posted image
اينگونه بود كا آقايان قصابي راه انداختند و در خر تو خر هاي اول انقلاب، وقتي خميني متحدان مجاهد و كمونيست رو پيچوند. روي در و ديوار نوشتند بحث سياسي ممنوع، و اگر عقايد كسي بوي مخالفت ميداد جايش تو زندان اوين بود و چوبه اعدام.. توي هر خانواده اي اگر بگرديد يکي دو نفر پيدا ميشوند که يهو غيبشون زده و بعد از چند ماه تا چند سال برگشته اند يا خبر اعدامشان برگشته..

QUOTE
حکومت اسلامي ما اساس کار خود را بر بحث آزاد و مبارزه با هر نوع سانسور گذاشته است

مصاحبه با روئيتر 3 آبان 1357

QUOTE
به آنها که از دمکراسي حرف ميزنند گوش ندهيد!
آنها با اسلام مخالفند!
ميخواهند ملت را از مسير خودش منحرف کنند.
ما قلمهاي مسموم آنهايي را که صحبت ملي دمکراتيک و اينها را ميکنند ميشکنيم!

قم 22 اسفند ماه 1357


اين نکته رو بايد روش خيلي دقت کرد!
ايدئولوگ ها! دروغ ميگويند!!!!!!!!!!!!
user posted image


اين تجربه تاريخي بسياري از ملتهاست (آنان که تاريخ را نميدانند، به تکرار آن محکومند) ، ما هم براي چندمين بار تجربه کرديم و دل به يک ايدئولوگ داديم، افسوس که ما نميدانستيم چه بلايي داريم سر خودمون مياوريم اما ديگراني که از جو متشنج ايران به دور بودند و از دور مناظره ميکردند، خوب ميديدند!

نمونه اش کاريکاتور زير..
user posted image
ترجمه "هرچه شما بگوييد امام! شما بالاخره ميدونيد داريد چيکار ميکنيد!"

اجماع با حيوانات (سكس با حيوانات) "گاو و خر و شتر و الاغ" از مسائل مهميست كه همواره از مشكلات جوامع بشري و بخصوص مسلمانان بوده. اهميت اين مسئله تا جايي است كه بخشي از انديشه هاي امام خميني رحمت الله عليه اين بزرگ مرد تاريخ ايران، امام 13 ام شيعيان، اين رهبر مذهبي و پيشواي مسلمانان جهان كه كشور كهن ايران رو تبديل به مملكت امام زمان كرد را نيز در بر ميگيرد.

در زير به گوشه اي از نظرات و انديشه هاي امام راحل نسبت به سكس با حيوانات ميپردازيم. اين مسائل از کتاب توضيح المسائل ايشون اينجا کپي شده اند، اگر از کسي بدتان مي آيد، يک جلد توضيح المسائل حضرت امام به وي هديه بدهيد.
اگر هم کسي به شما توضيح المسائل حضرت امام هديه داد، آنرا قايم کنيد و نگذاريد کسي بداند شما از اين چيزها ميخوانيد hehe.gif hehe.gif

مسئله 68
QUOTE
بول و غائط (ادرار و مدفوع) حيوانى كه انسان آن را وطى كرده، يعنى با آن نزديكى نموده (يعني انسان آنرا زمين زده است)، و گوسفندى (يا بسيجي اي) كه استخوان آن از خوردن شير خوك، محكم شده است نجس استمسئله 351
QUOTE
اگر نعوذ بالله حيوانى را وطى كند يعنى با او نزديكى نمايد و منى از او بيرون آيد (مني يعني شير موز) غسل (غسل يک نوع شستشوست) تنها، كافى است. و اگر منى بيرون نيايد، چنانچه پيش از وطى وضو داشته باز هم غسل تنها كافى است، و اگر وضو نداشته، احتياط واجب آن است كه غسل كند، وضو هم بگيرد.

بنابر اين مسلمانان اگر قصد داشته باشند نماز بخوانند و با حيواني را زمين بزند، اول بهتر است ترتيب حيوان را بدهند بعد وضو بگيرند که وضويشان باطل نشوند.

مسئله 2631
QUOTE
خوردن گوشت اسب و قاطر و الاغ مكروه است، و اگر كسى با آنها وطى كند، يعنى نزديكى نمايد، حرام مى‏شود، و بايد آنها را از شهر بيرون ببرند و در جاى ديگر بفروشند.


hehe.gif hehe.gif

مسئله 2632
QUOTE
اگر با گاو و گوسفند و شتر نزديكى كنند بول و سرگين آنها نجس مى‏شود و آشاميدن شير آنها هم حرام است و بايد بدون آن كه تاخير بيفتد آن حيوان را بكشند و بسوزانند و كسى كه با آن وطى كرده، پول آن را به صاحبش بدهد، بلكه اگر به بهيمه ديگرى هم نزديكى كند، شير آن حرام مى‏شود.

زحمتش رو حيوون بد بخت ميکشه پولش رو صاحبش ميگيره.. hehe.gif hehe.gif تازه بعدش هم حيوون کشته ميشه.. سبحان الله..

امير المومنين بن لادن، در حال كار خير.

اين فمينيست ها و اين حقوق بشري هاي نوكر آمريكا، حقوق زن رو كرده اند توي بوق و هي تو سر ما ميزنند كه شما حقوق زن رو رعايت نميكنيد!

اين از خدا بيخبران نميدانند كه دين مبين اسلام چه ارزش بالايي براي زن و ناموس آدم قائل هست و زنان در جامعه اسلامي چه حقوق بالايي دارند. در هيچ مذهبي به زنان اينقدر حقوق داده نميشود كه در اسلام! حالا هي بگوييد حقوق بشر حقوق بشر..

امام رحمت الله عليه عنايت ويژه اي نسبت به زنان و بانوان داشتند. مسائل زير از توضيح المسائل ايشون، اوج عطوفت و لطف ايشون رو نسبت به زنان نشون ميده و ثابت ميكنه كه ايشون چه حقوق ويژه اي براي زنان قائل هستند.مسئله اي ديگر:
2382
QUOTE
اگر زن بعد از عقد بفهمد كه شوهر او ديوانه است‏يا آلت مردى ندارد يا عنين است و نمى‏تواند وطى و نزديكى نمايد يا تخمهاى او را كشيده‏اند مى‏تواند عقد را به هم بزند. و تفصيل اين مساله و مساله سابق در كتاب تحرير الوسيله ضبط شده است.


2412
QUOTE

زنى كه عقد دائمى شده نبايد بدون اجازه شوهر از خانه بيرون رود و بايد خود را براى هر لذتى كه او مى‏خواهد، تسليم نمايد و بدون عذر شرعى از نزديكى كردن او جلوگيرى نكند و اگر در اينها از شوهر اطاعت، كند تهيه غذا و لباس و منزل او و لوازم ديگرى كه در كتب ذكر شده بر شوهر واجب است و اگر تهيه نكند چه توانايى داشته باشد يا نداشته باشد مديون زن است.


2413
QUOTE

اگر زن در كارهايى كه در مساله پيش گفته شد اطاعت‏شوهر را نكند گناهكار است و حق غذا و لباس و همخوابى ندارد ولى مهر او از بين نميرود.


2459
QUOTE
مستحب است در شوهر دادن دخترى كه بالغه است‏يعنى مكلف شده عجله كنند، حضرت صادق عليه السلام فرمودند: يكى از سعادتهاى مرد آن است كه دخترش در خانه او حيض نبيند.


اي حقوق بشري ها! لكن خفه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mad.gif
وسعت و دامنه انديشه هاي اين بزرگوار بسيار گسترده است، تا جايي كه مدفوع و ادرار كردن انسان رو نيز در بر ميگيره..

59
QUOTE
موقع تخلى بايد طرف جلوى بدن يعنى شكم و سينه رو به قبله و پشت به قبله نباشد!


64
QUOTE
در چهار جا تخلى حرام است: اول: در كوچه‏هاى بن بست در صورتى كه صاحبانش اجازه نداده باشند. دوم: در ملك كسى كه اجازه تخلى نداده است. سوم: در جايى كه براى عده مخصوصى وقف شده است، مثل بعضى از مدرسه‏ها. چهارم: روى قبر مؤمنين در صورتى كه بى‏احترامى به آنان باشد.

hehe.gif hehe.gif
بنابر اين روي قبر افراد غير مومن، و روي قبر افراد مومن در صورتي كه قصد بي احترامي نداشته باشيد ميتونيد خودتون رو تخليه كنيد.. hehe.gif hehe.gif
تبديل مرقد شريف حضرت امام خميني كه ساختمان بسيار زيبايي داره و هزينه هاي زيادي روي دست اين مردم گذاشته، به بزرگترين توالت عمومي جهان، از آرمان هاي منه.. hehe.gif hehe.gif

60
QUOTE
اگر موقع تخلى طرف جلوى بدن كسى رو به قبله يا پشت به قبله باشد و عورت را از قبله بگرداند، كفايت نمى‏كند. و اگر جلوى بدن او رو به قبله يا پشت به قبله نباشد، احتياط واجب آن است كه عورت را رو به قبله يا پشت به قبله ننمايد


65
QUOTE
در سه صورت مخرج غائط فقط با آب پاك مى‏شود: اول: آنكه با غائط، نجاست ديگرى مثل خون بيرون آمده باشد. دوم: آنكه نجاستى از خارج به مخرج غائط رسيده باشد. سوم: آنكه اطراف مخرج بيشتر از مقدار معمول آلوده شده باشد. و در غير اين سه صورت مى‏شود مخرج را با آب شست و يا به دستورى كه بعدا گفته مى‏شود با پارچه‏و سنگ و مانند اينها پاك كرد، اگر چه شستن با آب بهتر است.


نكته دوم يك مقدار نا مفهوم است، بنده براي روشن شدن مطلب مثالي ميزنم.
فرض كنيد در حال مسافرت و رانندگي با خودرو هستيد و فشار شديدي در بعضي از نواحي ناموسي و غير اخلاقي بدنتان احساس ميكنيد. از جاده اصلي منحرف ميشويد و به يك جاده خاكي ميپيچيد. در آن جاده خاكي پلي ميبينيد و احساس ميكنيد مكان مناسبي براي تخليه است. به زير آن پل ميرويد و مشغول تخليه ميشويد.

و اما شخص ديگري نيز كه دچار همين مشكل بوده، به همان جاده خاكي پيچيده و همان پل را نيز پيدا كرده و از شانس مزخرف شما اون پل رو انتخاب كرده، اما اين شخص انسان اهل دلي هست و ترجيح ميده در فضاي باز و ايستاده خود رو تخليه كنه، بنابر اين بجاي پايين پل، تصميم ميگيره از بالاي پل اين كار رو انجام بده..

شما در حال تخليه هستيد كه همزمان احساس ميكنيد داريد خيس ميشيد. بله درست حدس زديد، اون شخصي كه بالاي پل هست داره روي شما تخليه ميكنه.. در اين مثال، نجاستي از خارج در هنگام تخليه به مخرج شما وارد شده و شما مجبوريد از آب براي طهارت استفاده كنيد و در اين گونه موارد نميتوانيد از سنگ و چيزهاي ديگه استفاده كنيد.

مورد سوم هم البته نياز به توضيح داره، برخي موارد هست كه شما در هنگام تخليه مخرج خودتون رو بيش از حد معمول آلوده ميكنيد. مثلا وقتي انسان در شلوار خود كار خرابي ميكند، مخرجش بيش از حد معمول آلوده ميشود.

ببينيد حضرت امام چقدر نكته سنج بودن..

67
QUOTE
اگر مخرج غائط را با آب بشويند، بايد چيزى از غائط در آن نماند، ولى باقى ماندن رنگ و بوى آن مانعى ندارد. و اگر در دفعه اول طورى شسته شود كه ذره‏اى از غائط در آن نماند، دوباره شستن لازم نيست.

آقا من خدايي كم آوردم اينو خوندم hehe.gif hehe.gif

68
QUOTE
هرگاه با سنگ و كلوخ و مانند اينها غائط را از مخرج برطرف كنند، اگر چه پاك شدنش محل تامل است، ولى نماز خواندن مانعى ندارد، و چنانچه چيزى هم به آن برسد نجس نمى‏شود، و ذره‏هاى كوچك و لزوجت محل اشكال ندارد.

چي به آن برسد مثلا؟
69
QUOTE
اگر شك كند كه مخرج را تطهير كرده يا نه، اگر چه هميشه بعد از بول يا غائط فورا تطهير مى‏كرده، بايد خود را تطهير نمايد.

اين يعني اينكه شما كار خرابي انجام بدي، ولي چون تو فكر هستين، شك كنيد كه آيا خودتون رو شستيد يا نه hehe.gif

يك نكته رو توجه داشته باشيد، اين احكام براي بسيجيها و مومنين طراحي شده و نه براي آدم هاي معمولي، چون بسيجيها و مومنين مشكلات جدي در زمينه IQ و حافظه دارند.

QUOTE
اگر بعد از نماز شك كند كه قبل از نماز مخرج را تطهير كرده يا نه، نمازى كه خوانده صحيح است، ولى براى نمازهاى بعد بايد تطهير كند.

آقايون! خانوما! با مخرج نشسته نماز نخونيد ها! mad.gif

QUOTE
استبراء عمل مستحبى است كه مردها بعد از بيرون آمدن بول انجام مى‏دهند، و آن داراى اقسامى است. و بهترين آنها اين است كه بعد از قطع شدن بول اگر مخرج غائط نجس شده اول آن را تطهير كنند، بعد سه دفعه با انگشت ميانه دست چپ از مخرج غائط تا بيخ آلت بكشند، و بعد شست را روى آلت و انگشت پهلوى شست را زير آن بگذارند و سه مرتبه تا ختنه‏گاه بكشند و پس از آن سه مرتبه سر آلت را فشار دهند.

شما اگر سه بار در روز دستشوئي برويد، و 3 بار استبراء كنيد، يعني 9 بار از بيخ بگيريد و بكشيد، بعد از مدت كوتاهي قسمت مهمي از مشكلات زندگيتون حل ميشه، چون آلات موسيقيتون يا از كار ميافته يا كنده ميشه hehe.gif hehe.gif

QUOTE
آبى كه گاهى بعد از ملاعبه و بازى كردن از انسان خارج مى‏شود، و به آن مذى‏مى‏گويند پاك است. نيز آبى كه گاهى بعد از منى بيرون مى‏آيد، و به آن وذى گفته مى‏شود و آبى كه گاهى بعد از بول بيرون مى‏آيد و به آن ودى مى‏گويند، اگر بول به‏آن نرسيده باشد، پاك است. و چنانچه بعد از بول استبراء كند و بعد آبى از او خارج شود شك كند كه بول است‏يا يكى از اينها، پاك مى‏باشد.

روايت شده حضرت امام خودش از اين بازيها زياد ميكرد.. hehe.gif hehe.gif

QUOTE
مستحب است در موقع تخلى جايى بنشيند كه كسى او را نبيند، و موقع وارد شدن به مكان تخلى اول پاى چپ و موقع بيرون آمدن اول پاى راست را بگذارد. و همچنين مستحب است در حال تخلى سر را بپوشاند، و سنگينى بدن را بر پاى چپ بيندازد.

آقا جف پا نپريد تو توالت! اول پاي راست، بعد راهنما ميزني، بعد پاي چپ..

QUOTE
ايستاده بول كردن و بول كردن در زمين سخت و سوراخ جانوران و در آب خصوصا آب ايستاده، مكروه است.

از جيش كردن توي لانه مار جدا خود داري كنيد.

QUOTE
مستحب است انسان پيش از نماز و پيش از خواب و پيش از جماع و بعد از بيرون آمدن منى بول كند.

يعني قبل از نماز و پيش از خواب و پيش از اجماع و پس ازآن، مقداري زور زدن مستحب است.
 
اما چند انديشه ديگر از امام خميني (قد قد)

QUOTE
با اعمال شكنجه و اعمال خلاف انساني هزاران نفر در ايران از بين رفته اندو ميروند.

المستقبل آبان ماه 1357

QUOTE
مردم بايد پند بگيرند از آن مادري كه پسر خودش را آورد و بدست محاكمه سپرد و آن پسر اعدام شد. كه اين يكي از نمونه هاي اسلام است. ديگران هم بايد همينطور باشند. اولادها و برادرها و فرزندان خودشان را اگر نصيحت نپذيرفتند معرفي كنند تا به مجازات خود برسند

2 شهريورماه 1360QUOTE
در حكومت اسلامي همه افراد داراي آزادي كامل در هرگونه عقيده اي خواهد بود

گفتگو با سازمان عفو بين الملل 19 آبان ماه 1357

QUOTE
آنهايي كه با اسم دمكراسي ميخواهند مملكت مارا به فساد و تباهي بكشند بايد سركوب شوند. اينها از يهود بني قريضه نيز بد ترند، بايد اعدام شوند. ما به اذن خدا و امر خدا آنها را سركوب ميكنيم.

قم 8 شهريور ماه 1358
و اما انديشه هاي ديگري از حضرت امام

QUOTE
مقامات روحاني شيعه قصد ندارند خودشان در ايران حكومت كنند.
در ايران اسلامي علما، خودشان حكومت نخواهند كرد، و فقط ناظر و هادي مجريان امور خواهند بود. حكومت مملكت در همه مراتب خود تحت نظارت و ارزيابي و انتقاد عمومي خواهد بود.

فرانس پرس 3 آبان ماه و با روييتر 3 آبانماه 1357

QUOTE
همه متصديان روحاني كه هستند الان در مقامات بالا، از باب اينست كه ميبينند نميتوانند و نخواهند توانست كسان ديگر اداره اين كشور را آنطور بكنند كه اسلام ميخواهد بكند. بدون اينها نميشود اداره كرد مملكت را! ما جواب خدا را چه بدهيم؟!

جماران 9 شهريور 1361

QUOTE
ملي گرائي، اساس بدبختي ما است، اينها نقشه هائي است كه مستعمرين كشيده اند. ما چقدر سيلي خورديم از اين مليت، اينها بروند گم شوند. اينها بايد خجل باشند

آزادي قدس جماران 18 مرداد ماه 1359
 
امام خميني رحمت الله عليه انسان بسيار روشنفکري بودند و نه تنها در عرصه xx شعر گويي، بلکه در ضمينه خود شعر گويي هم تبهر و مهارتي داشتند.

مولوي از بزرگترين نوابغ و شاعر هاي اين مرز و بوم است و عرفان مولوي شهرت جهاني دارد. اشعار مولوي به زبان انگليسي جزو پر فروش ترين کتابهاي امريکا در سال 2000 بوده اند و مادونا اين زنيکه ضعيف خواننده کافر، در آخرين اثر خود از اشعار مولانا نيز ميخواند.
موالانا با نام رومي در ديار کفر معروف است و اگر اين کلمه رو روي اينترنت جستجو کنيد به نتايج شگفت انگيزي ميرسيد و ميبينيد که چقدر طرفدار داره در همه جاي جهان.

اولين مثنوي در کتاب مثنوي معنوي با دو بيت

بشنو از ني چون حکايت ميکند
از جدائيها شکايت ميکند

از نيستان تا مرا ببريده اند
از نفيرم مرد و زن ناليده اند

شروع ميشه و تفاسير و معاني اي که از اين دو بيت ميشه عمق و گستردگي منظور مولانا رو به اثبات ميرسونه و ميتوان گفت خلاصه ايست از مولانا و خرد و عرفانش!

اما رهبر معظم انقلاب، حضرت امام خميني قد سره الشريف با آن زير شلواري راه راهشان پا در پاي شعرا و عرفا ميگذارند و دو بيت زير را ميسرايند

نشنو از ني، ني نفير بي نواست
بشنو از دل. دل حريم کبرياست

ني چو سوزد تل خاکستر شود
دل چو سوزد خانه ايمن شود

البته توي اين دو بيت خيلي اختلاف نظرها هست، اما خوب من به امام حال دادم و سعي کردم شعرش رو خوشگل تر کنم، باشد که از سر تقصيرات ما در اون دنيا بگذره..

ايشون با همين دو بيت با زبون بي زبوني ميگه "لکن مولوي پشم ما هم نيست!" 
دانشجويان اصولا موي دماغ هر حکومت ديکتاتوري اي هستند و ديکتاتورها از هيچ قشر ديگري از جامعه آنقدر نميترسند که از دانشجويان و دانشگاهيان ميترسند!!

و به نظر من، دانشجو اگر سياسي نباشه بايد بره بميره! wink.gif

QUOTE
دانشگاه تعطيل است. نميگذارند کاري بکنند. ميريزند توي آن، زن و مردش را ميزنند، زخمي ميکنند يا ميگيرند و ميبرند در حبس ها. دانشجويان را کتک ميزنند و ميکشند.


سخنراني پاريس 20 مهرماه 1357

QUOTE
دانش آموزان عزيز بايد با کمال دقت اعمال و کردار دبيران و معلمين را زير نظر بگيرند. اگر خداي ناکرده در يکي از آنان انحرافي ببينند بلافاصله به مقامات مسئولان گزارش نمايند. و خود دبيران و معلمين با هوشياري مواظب همکاران خود باشند تا اگر بعضي از آنان خواستند افکار انحرافي خود را در خلال تدريس به فرزندان ميهن اسلاميمان القا کنند از از آنان جلوگيري نمايند. و در صورتيکه فايده اي نبخشد با قاطعيت مطلب را با مسئولان در ميان بگذارند. فرزندان عزيزم خود نيز از يکديگر به بهترين وجه مراقبت نمايند و در صورتي که مشاهده کردند که بعضي از دشمنانشان در لباس دوست و همشاگردي ميخواهند آنان را جذب گروه خود کنند به مقامات مسئول معرفي نمايند و سعي کنند اين کار را بصورت مخفي انجام دهند. مادران و پدران متعهد از رفت و آمدهاي فرزندانشان مراقبت نمايند و آنانرا زير نظر بگيرند.

پيام اول مهرماه 1361

در دانشگاه ها زياد پيش ميايد يک جوجه بسيجي به استادي که اگر خارج از کشور تدريس کند حد اقل به اندازه 30 تا خانواده بسيجي درآمد خواهد داشت اعتراض ميکند و ميگويد خفه شو!! درست را بده!! به سياست وارد نشو!

اينها اگر ميتوانستند کلا دانشگاه رو تعطيل ميکردند چون اصولا با علم و دانش مخالفند!

QUOTE
ما الان هرچه گرفتاري داريم از رژيم گذشته داريم. رژيم حاضر براي شما گرفتاري به حدالله نياورده. آنهايي هم که به خارج ميروند، هرجا ميروند وقتيکه بر ميگردند ميگويند که ملتها همه عاشق ايرانند

28 شهريور ماه 1361

هنوز هم همينطوره حاج آقا، شما راحت توي قبر طلاييتون بخوابيد که حضرت خامنه اي خوب کشورداري ميکنه، همه جاي اروپا مردم عاشق ايرانيهايي هستند که خانه و زندگيشون رو ميفروشند و با بدبختي از بين جنگلها با شرايط سخت به قيمت جانشون خودشون رو به اروپا ميرسانند و در کمپها با شرياط حيواني زندگي ميکنند و تقاضاي پناهندگي سياسي ميکنند تا از اون جهنمي که شما ها درست کرديد فرار کنند و در امان باشند.

البته هنوز خيليها عاشق ايرانيها هستند، اعراب خليج فارسي که 20 سال پيش جلو ايرانيها تعظيم ميکردند امروزه همچنان عاشق ايرانيها هستند، اما عاشق دختران فراري اي که توسط خود همين حاج آقاها به کشورهاشون براي خودفروشي فرستاده ميشوند، واقعا عاشق ايرانيها هستند..

و تروريستهاي فلسطيني و لبناني و عراقي و افغان و جديدا سعودي رو هم نبايد از قلم انداخت، اين ها هم شديدا عاشق ايران هستند چون اگر ايران نباشد چه کسي براشون اسلحه و مواد منفجره بفرستد؟!

QUOTE
در انقلابي که در ايران حاصل شد در سرتاسر اين مملکت فرياد مردم اين بود که اسلام ميخواهيم، اين مردم قيام نکردند که مملکتشان دمکراسي باشد.

صدا و سيماي جمهوري اسلامي قم 19 آذرماه 1358

صحيح، منظورتون از مردم همون چريکهايي تربيت شده در فلسطين بود که به مردم ريختند يا سازمان ننگين مجاهدين؟!!؟ شايد هم کمونيستهايي که با اسلاميستها عروسي کردند و يا توده اي ها و کنفدراسيوني ها رو ميفرماييد؟!؟!

الان چطور حاج آقا؟!

اي کاش الان بلند ميشديد و مشاهده ميفرموديد که الان مردم و نوه مقدس خود شما فرياد ميزنند گور پدر اين اسلام!!! و چه فحشهايي را نثار شخص شما ميکنند، الحق که خوب گندي زديد به ايران..

QUOTE
اگر اين ابرقدرتها بخواهند برما هجمه بکنند ما نميگذاريم اينها از طياره هايشان پياده شوند. چتربازهايشان را بين هوا ميکشيم و از بين ميبريم. مگر آنها ميتوانند به اينجا هجمه کنند؟

جماران 1362

ملا عمر هم از اين غلطا ميکرد، صدام حسين هم ميکرد، خود شما هم ميکرديد، ولي ديديد که اگر افسران و خلبانهاي ارتش شاهنشاهي که اکثرا تحصيل کرده آمريکا و اروپا بودند و ميخواستيد اعدامشون کنيد و خيليهاشون رو هم اعدام کرديد رو از زندان آزاد نميکرديد محال بود بتوانيد صدام حسين رو بيرون کنيد. ابر قدرتها که بماند..

خميني اينقدر بي شعور بوده که احتمالا نميدونسته غير از طياره و چتر باز، ابر قدرتها ابزارهاي ديگري هم دارند hehehe: hehe.gif hehe.gif


QUOTE
حضور مبارک اعليحضرت همايوني، طهران:
تلگرام مبني بر آنکه اعليحضرت بيش از هر کس در حفظ شعاير مذهبي کوشا هستند و توفيق اينجانب را در ترويج مقررات اسلامي و هدايت عوام خواستار شدند موجب تشکر گرديد. البته ملت مسلمان ايران از اعليحضرت همين انتظار را دارند و شغل روحانيت ارشاد و هدايت <و تخلي در مملکت> ملت است... مستدعي است دولت را موظف فرماييد که از قانون اساسي که ضامن اساسي مليت و سلطنت است تبعيت کنند.
قم، روح الله الموسوي الخميني

تلگرام آيت الله خميني به محمد رضاشاه پهلوي - از قم پاييز 1343 :

جهاد اكبر (دفاع از انديشه هاى امام خمينى قدقد)

بسم اللّه الرحمن الرحيم
انسان شگفت‏آورترين و پيچيده‏ترين خلق خداست. موجودى كه علاوه بر غرائز طبيعى و حيوانى و واكنشهاى جسمانى داراى فطرت و شخصيتى روحانى است كه از ديگر موجودات زنده ممتاز گرديده است موجودى كه مى‏انديشد، انتخاب مى‏كند و با تدبير عقلانى و تلاش جسمانى مشكلات را براى نيل به زندگى بهتر از پيش پاى خود برمى‏دارد و به موازات اين تلاش، تاريخ حيات خويش را مى‏سازد و بر معارف به ارث رسيده از پيشينيان مى‏افزايد و راه را براى تحولات سريعتر و تسلط بيشتر آيندگان بر طبيعت و كشف مجهولات هموار مى‏سازد.

ولى افسوس!!!! كه در هياهوى كوششهاى آدمى براى نيل به اميال و مقاصد خويش و در غوغاى درگيرى انسان و طبيعت حقيقتى بس گرانبها به فراموشى سپرده مى‏شود و آن: نفس و جوهر شخصيت انسانى و به تعبيرى ديگر خود انسان و تربيت و تزكيه نفس و ساختن انسان متعالى است، انسانى كه خالق هستى او را اشرف مخلوقات لقب داده (hehe.gif) و مفسّرين واقعى وحى در باب شناختش فرموده‏اند: من عرف نفسه فقد عرف ربّه hehe.gif

آرى، خود فراموشى و ناديده انگاشتن ابعاد لا يتناهى روح آدمى و بى‏توجهى نسبت به استعدادهاى بشر در پيمودن سير كمالات و فضائل اخلاقى، دردى است كه اغلب جوامع بشرى بدان مبتلا گرديده‏اند و حاكميت تكنولوژى و زندگى ماشينى و همچنين سلطه ماده‏گرايان و دنيا پرستان بر بخشى وسيع از مناطق جهان از يكسو و ناتوانى مكاتب و انديشه‏هاى مختلف در ارائه مسيرى روشن و تفسيرى مطمئن از انسان!!!، بر اين سير قهقرايى و از خود بيگانگى افزوده‏اند. و در اين ميان تنها مناديان توحيد و انبيا و پاسداران حريم ارزش‏ها و معنويتها (حتما هم مسلمان و صد البته شيعه) بوده‏اند كه تربيت انسان را وجهه جهاد مستمر خويش قرار داده و همنوا با چراغ عقل و نداى فطرت جامعه انسانى را به سوى كمالات و ارزش‏هاى متعالى هدايت كرده‏اند و حقيقتا آنچه كه در تاريخ حيات بشرى از افتخارات و ارزش‏هاى بزرگ و تمدنهاى راستين بر جاى مانده، نتيجه همان مجاهدتهاست.


انقلاب اسلامى!؟ كه در عصر حاضر با همت يكى از مردان خدا! در عين ناباورى جهانيان پديدار گشت در ماهيت خويش تنها يك جنبش سياسى و يا شورشى مردمى براى سرنگونى نظامى ستمگر نبود بلكه پيش از آن رستاخيزى فرهنگى و اخلاقى بود كه انسان درمانده معاصر را به بازيابى فطرت الهى خود فرا مى‏خواند.

بنيانگذار جمهورى اسلامى در وصيتنامه جاويدش در باب ماهيت انقلاب عظيمى كه آغاز كرده، فرمود: در جهان حجم تحمل زحمتها و رنجها و فداكاريها و جان نثاريها و محروميتها مناسب حجم بزرگى مقصود و ارزشمندى و علوّ رتبه آن است. آنچه را كه شما ملت شريف (احمق و نادان) و مجاهد براى آن بپا خاستيد و دنبال مى‏كنيد و براى آن جان و مال نثار كرده و مى‏كنيد و والاترين و بالاترين و ارزشمندترين مقصدى است و مقصودى است كه از صدر عالم در ازل و از پس اين جهان تا ابد عرضه شده است و خواهد شد (hehe.gif) و آن مكتب الوهيت به معنى وسيع آن و ايده توحيد با ابعاد رفيع آن است كه اساس خلقت و غايت آن در پهناور وجود و در درجات و مراتب غيب و شهود است و آن در مكتب محمدى - صلّى اللّه عليه و آله و سلّم - به تمام معنى و درجات و ابعاد متجلّى شده و كوشش تمام انبياء عظام - عليهم سلام اللّه - و اولياء معظّم - سلام اللّه عليهم - براى تحقق آن بوده و راهيابى به كمال مطلق و جلال و جمال بى‏نهايت جز با آن ميسر نگردد، آن است كه خاكيان را بر ملكوتيان و برتر از آنان شرافت داده و آنچه براى خاكيان از سير در آن حاصل مى‏شود، براى هيچ موجودى در سراسر خلقت در سرّ و علن حاصل نشود.در منطق امام خمينىبع بع (ره) مبارزه و ورود در سياست و بدست گرفتن حكومت هدف نيست هدف: پيروز بيرون آمدن از ميدان نبردى است كه خداوند پس از سوگندهاى متوالى و با تأكيد فراوان مى‏فرمايد: قَدْ افْلَحَ مَنْ زَكّيها وَ قَدْ خابَ مَنْ دَسّيها (91: 9 10). هدف: تربيت انسان و هدايت اوست در سير از عالم خاك تا ملكوت اعلى (hehe.gif). هدف: تشكيل جامعه و ايجاد محيطى است كه تنها خدا در آن عبادت شود و انوار عبوديت و اخلاص و جلوه ايمان به غيب، ظلمتهاى علايق نفسانى و شهوات دنيايى را محو نمايد و ديدگان بشر را بر پرتو جمال حق در پهنه هستى بينا سازد و توحيد و ابعاد رفيع آن را در تمامى روابط و مناسبات انسانى حاكم گرداند (rotfl.gif) و اين همه ممكن نيست جز با تزكيه نفس، مقوله‏اى كه حاكمان شرق و غرب از آن بى‏خبرند (rotfl.gif) و جهان خسته امروز تشنه آن است. !!!!

راز عظمت كار امام خمينى بع بع (ره) و شگفتى تأثير كلام و انديشه آن حضرت بر پيروانش را بايد در همين حقيقت جستجو كرد. آنانكه براى دريافت رمز شعار پيروزى خون بر شمشير و غلبه ياران بى‏سلاح امام بر مسلحترين حكومت وابسته به آمريكا، با تحليلهاى مادى به دنبال عوامل سياسى و اقتصادى مى‏گردند، ره به جايى نخواهند برد (rotfl.gif rotfl.gif). آنانكه موفقيت امام خمينى را در تجربه و آموزش شيوه‏هاى مبارزه با نفس و نبرد در ميدان سخت جهاد اكبر نشنيده و نشناخته‏اند از درك ماهيت انقلاب امام نيز عاجزند. (motz2.gif swg.gif rotfl.gif)

جهاد اكبر يا مبارزه با نفس عنوان اثري گرانقدر عارفى است كه خود امام بع بع (ره) سالها با سير و سلوك و عبادت و معرفت اين مسير پر مخاطره را پيمود. امام خمينى بع بع (س) پيش از آنكه علم مبارزه سياسى را آشكارا بدست گيرد و همچنين در بحبوحه مبارزات خويش همواره با تكيه بر مباحثى از اين قبيل به رهروان راهش مى‏آموخت كه مسير او از جنبشهاى سياسى معمول و سياستمداران حرفه‏اى جداست و پيروزى واقعى در جهاد سياسى و نظامى و اقتصادى جز با جهاد اكبر و مبارزه با نفس حاصل نخواهد شد. (dio.gif)

کتاب جهاد اکبر تقرير بيانات امام خمينى در نجف اشرف است كه در آستانه ماه مبارك رمضان و ايام ديگر خطاب به حوزه‏هاى علميه ايراد فرمودند و به همّت ياران امام تنظيم و بارها پيش از پيروزى انقلاب اسلامى در داخل و خارج كشور چاپ و منتشر گرديد. هشدارهاى دردمندانه و رهنمودهاى اخلاقى حضرت امام در آن ايام سخت و توانفرسا، شور ايمان و انگيزه‏هاى الهى را در طلاب و دانشجويان متعهد!!!! برمى‏انگيخت و مسير نهضت را از راه آنان كه با تزكيه نفس بيگانه بودند، جدا مى‏ساخت و بذر اخلاص و ايمان در قلوب جويندگان حقيقت مى‏كاشت بذرى كه سرانجام به مدد الطاف الهى به بار نشست و جهانيان صحنه‏هايى از اعجاز آن را در روزهاى آتش و خون و پيكار مشت و سلاح در سال 57 و سبقت خيل جوانان مؤمن در پيمودن مسير شهادت و جلوه‏هاى وصف ناشدنى لحظه‏هاى پيكار و مناجات بسيجيان!!! در جبهه‏هاى نبرد (ارتش محو شد , ارتش نيست شد crying.gif ) پس از آن را شاهد بودند.

والسلام
سفارش به طلاب:
شما كه امروز در اين حوزه‏ها تحصيل مى‏كنيد و مى‏خواهيد فردا رهبرى و هدايت جامعه را به عهده بگيريد، خيال نكنيد تنها وظيفه شما ياد گرفتن مشتى اصطلاحات مى‏باشد، وظيفه‏هاى ديگرى نيز داريد. شما بايد در اين حوزه‏ها خود را چنان بسازيد و تربيت كنيد كه وقتى به يك شهر يا ده رفتيد، بتوانيد اهالى آنجا را هدايت كنيد و مهذب نماييد. از شما توقع است كه وقتى از مركز فقه رفتيد، خود مهذب و ساخته شده باشيد، تا بتوانيد مردم را بسازيد و طبق آداب و دستورات اخلاقى اسلامى آنان را تربيت كنيد. اما اگر خداى نخواسته در مركز علم خود را اصلاح نكرديد، معنويات كسب ننموديد، به هر جا كه برويد العياذ باللّه، مردم را منحرف ساخته، به اسلام و روحانيت بدبين خواهيد كرد. (بد بخت خاك بر سر ندانست كه خودش بالاترين عامل بدبينى به اسلام و روحانيته)

 

 

 

 

کپی شده از:

http://www.iranbb.com/forums/index.php?s=ccf94e9ad10c1b786fff6c967ec4d05d&act=ST&f=23&t=11720